درباره ما

شرکت سینمایی یاس سپید فیلم (یاس فیلم)؛ شرکت با مسئولیت محدود

شرکت سینمایی یاس سپید فیلم (یاس فیلم) از دی ماه ۱۳۸۸ با شماره ثبت ۳۶۳۳۸۲ با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب (شرکت با مسئولیت محدود) در تهران آغاز به کار کرد و هم اینک با تکیه بر سابقه فعّال و مفید و همکاران متخصّص و متبحّر خود در زمینه آثار سینمایی، تلویزیونی، و مستند با علاقمندان، شرکت­ها، مؤسّسات، ادارات، نهادها و ارگان­ها در زمینه­ های گوناگون با بالاترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت ها و هزینه ها، در سریعترین زمان ممکن همکاری می کند.

  حرفه ای…

یاس فیلم با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه فیلم و سینمای حرفه ای، در زمینه های پژوهشی و نویسندگی؛ فیلمنامه نویسی؛ تولید فیلم، سریال، تله فیلم، کوتاه و مستند؛ مدیریت فرهنگی، سینمایی و تلویزیونی؛ پخش و نمایش؛ برگزاری جشنواره ها، تدریس در دوره های تخصصی و عالی؛ روزنامه نگاری و مطبوعات؛ و… آثار خود را بر اساس اصول فنی و هنری و حرفه ای عالی تولید و عرضه می کند.

   کیفی…

یاس فیلم آثار خود را در سطح کیفی بالا تولید می کند و می تواند با بهترین فیلم ها، تله فیلم ها و سریال های کشور رقابت کند. حضور تولیدات یاس فیلم در جشنواره های فیلم فجر، شهر، جشنواره های فیلم خارجی و… و همچنین پخش فراوان از شبکه های متعدد جمهوری اسلامی ایران گویای این مدعاست.

  به صرفه…

تولیدات یاس فیلم همیشه هزینه کمتری داشته و نسبت به آثار مشابه کارآمدتر است. ناگفته نماند که هر کاری هزینه خاص خود را دارد اما اتفاقی که در یاس فیلم می افتد صرف مبالغ توافق شده در محل است و مانند برخی شرکت های دیگر که با سرمایه دیگران برای خود سرمایه گذاری می کنند، کار نخواهد کرد. بنابراین طبیعی است که سفارش هایی که به یاس فیلم داده می شود ارزان تر تمام شود.

  ارزش مداری…

یاس فیلم در انجام فعالیت ها و رسیدگی به سفارش ها، همچنین در استخدام همکاران و کارکنان خود به اصول و ارزش هایی مانند صداقت، دلسوزی، پول پاک و نوع دوستی و انسانیت پایبند است. تصور می شود که در دنیای امروز، این ویژگی برای کسانی که به دنبال یک مجموعه سالم، کارآمد و قابل اعتماد هستند، یک ویژگی گران قیمت است.

 مسئولیت پذیری…

یاس فیلم آثار خود را در سطح کیفی درجه یک تولید می کند و می تواند با بهترین فیلم ها، تله فیلم ها و سریال های کشور رقابت کند. دریافت امتیازات ارزیابی مثبت در خصوص آثار تولیدی این شرکت در سیمای جمهوری اسلامی و سایر نهادهای سفارش دهنده و توجه به نظرات و پیامدهای آثار آن در شرایط مختلف طبق توافقات انجام شده از ویژگی های این شرکت می باشد.

 انتقاد پذیری…

یاس فیلم با توجه به برخورداری از فرصت بهره مندی از مجموعه متنوعی از هنرمندان و متخصصان عرصه فیلم و سینما؛ و با وجود پشتوانه علم، تجربه، و توانایی اجرای روش های مختلف برای رسیدن به نتیجه مطلوب، حاضر است هر گونه انتقادی را بپذیرد و از آن استفاده کند. این رویکرد منجر به ارتقاء هر چه بیشتر کار در راستای کیفیت برتر و مطلوب می شود.

پشتیبانی…

یاس فیلم علاوه بر برخورداری از نیروی انسانی ممتاز، توانمند، متعهد، و متخصص؛ در رویکرد توسعه فعالیت های خود، به تقویت استودیوهای تدوین و صدا، واحد ارائه ی خدمات تجهیزات فنی، راه اندازی آموزشگاه سینمایی، و انتشار پایگاه خبری، تحلیلی، و اطلاع رسانی «سینمای خانگی» و… می پردازد و به این روش، از تولید و عرضه آثار با ارزش فیلم و سینمایی حمایت می کند.

فعالیت ها

تولید و ساخت فیلم داستانی (سینمایی، تله­ فیلم، داستانی، سریال، مستند، فیلم کوتاه و)

تولید و ساخت فیلم مستند (محض، گزارشی، بیوگرافی، خط تولید، تبلیغاتی، آموزشی، و)

تولید و ساخت ، کلیپ، آنونس، تیزر و

انجام تحقیقات و پژوهش­ های فرهنگی، هنری، سینمایی، و تلویزیونی

تحقیق و نگارش فیلمنامه

بازنویسی و ویرایش فیلمنامه، کتب و پایان­نامه­ های سینمایی و تلویزیونی

تصویربرداری ومونتاژ و میکس همایش ها وسمینارها وبرنامه های مختلف

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

برگزاری جشنواره های فیلم و سینما، و همایش ها و نشست های تخصصی

ارائه خدمات استودیویی صدا و تدوین

آموزش های فنی و تخصصی به ویژه در زمینه فیلمنامه نویسی و بازیگری