تازه های یاس فیلم…

در دست اجرا…

فیلمنامه ها…

چرا یاس فیلم را انتخاب می کنیم؟
done
کار حرفه ای
یاس فیلم با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه فیلم و سینمای حرفه ای، در زمینه های تحقیق و نگارش؛ فیلمنامه نویسی؛ تولید فیلم سینمایی، سریال، تله فیلم، کوتاه، و مستند؛ مدیریت فرهنگی، سینمایی، و تلویزیونی؛ پخش و نمایش؛ برگزاری جشنواره ها، تدریس در مقاطع تخصصی و عالی؛ روزنامه نگاری و مطبوعات؛ و… آثار خود را مبتنی بر اصول ممتاز فنی، هنری، و حرفه ای تولید و عرضه می کند.
کار کیفی
یاس فیلم آثار خود را در سطح کیفی ممتاز و قابل رقابت با بهترین فیلم های سینمایی، تله فیلم ها و سریال های کشور تولید می کند. حضور آثار تولیدی یاس فیلم در جشنواره فیلم فجر، جشنواره فیلم شهر، جشنواره های خارجی فیلم و… این و همچنین پخش چندین و چندباره از شبکه های متعدد سیمای جمهوری اسلامی این ادعا را اثبات می کند.
اقتصادی
تولیدات یاس فیلم همیشه نسبت به آثار مشابه هزینه کمتر و بازدهی بیشتری را داشته است. ناگفته پیداست که هر اثری هزینه خود را دارد، اما آن چه در یاس فیلم اتفاق می افتد، هزینه کردن مبالغ مورد توافق در محل خود است، و همانند برخی شرکت های دیگر که با سرمایه دیگران، برای خود سرمایه گذاری می کنند و کار سفارش شده، همچنان بلاتکلیف می ماند، عمل نخواهد کرد. بنابراین طبیعی است که سفارش هایی که به یاس فیلم داده می شود، ارزان تر تمام می شود.
ارزش مداری
یاس فیلم در انجام فعالیت ها و رسیدگی به سفارش ها و نیز در به مارگیری عوامل و دست اندرکاران خود، به اصول و ارزش هایی همانند صداقت، دلسوزی، پول پاک، و نوع دوستی و انسانیت پایبند است. تصور می شود در دنیای حاضر، این ویژگی از خصلت های قیمتی برای کسانی است که به دنبال مجموعه ای پاک، کارآمد، و مطمئن می گردند.
مسئولیت پذیری
یاس فیلم آثار خود را در سطح کیفی ممتاز و قابل رقابت با بهترین فیلم های سینمایی، تله فیلم ها و سریال های کشور تولید می کند. دریافت نمرات ارزیابی مثبت در خصوص آثار تولیدی این شرکت در سیمای جمهوری اسلامی و دیگر نهادهای سفارش دهنده و توجه به نظرات و تبعات پسینی آثار خود در موقعیت های مختلف با توجه به توافقات به عمل آمده از شاخصه های این شرکت است.
انتقادپذیری
یاس فیلم با توجه به در اختیار داشتن امکان بهره مندی از مجموعه متنوع از هنرمندان و دست اندرکاران عرصه فیلم و سینما، و با عنایت به پشتوانه علم، تجربه، و توان انجام روش های متفاوت حصول به نتیجه مطلوب، هر گونه نقد و انتقادی را در مورد آثار خود با کمال میل پذیرا است و بدون تردید از آن استفاده می کند. این رویکرد به ارتقای هر چه بیشتر اثر در جهت کیفیت ممتاز و مطلوب می انجامد.
با پشتیبانی
یاس فیلم ضمن برخورداری از نیروی انسانی فاخر، توانمند، متعهد، و حرفه ای در رویکرد توسعه فعالیت های خود، تقویت باکس های مونتاژ، صدا، و واحد خدمات تجهیزات فنی، راه اندازی مجدد نشریه سینمای خانگی، راه اندازی و بهره برداری از آموزشگاه سینمایی، و…؛ پشتوانه جدی تولید و عرضه آثار فیلم و سینمایی را فراهم می کند.

نمونه فیلم های سینمایی

نمونه تله فیلم ها

نمونه فیلم های کوتاه

نمونه فیلم های مستند

خدمات آموزشی

خدمات فنی

خدمات پژوهش و نشر

رویدادها

سوالات متداول

آیا کیفیت آثار مورد توافق تضمین می شود؟

بله، یاس فیلم کیفیت مورد توافق آثار سفارش شده را مبتنی بر اصول و قواعد عرفی فنی، هنری، و حرفه ای تضمین می کند.

آیا می توانیم به عنوان بازیگر در تولیدات یاس فیلم حضور پیدا کنیم؟

البته که می توانید. هر پروژه نیازمند تعدادی بازیگر است که همکاران گروه کارگردانی را مجبور می کند از میان بازیگران حرفه ای و آماتور و علاقمند افراد مورد نظر خود را پیدا کنند. برای این کار ارتباط مداوم با یاس فیلم و استفاده از دوره های آموزش بازیگری یاس فیلم را پیشنهاد می کنیم.

چگونه می توانیم در پروژه های یاس فیلم شرکت کنیم؟

با توجه به تنوع فعالیت های یاس فیلم، پیشنهاد می کنیم با برقراری تماس با مسئولین شرکت، پیشنهاد خود را مطرح کنید و در باره آن مذاکره نمایید.

آیا یاس فیلم، طرح یا فیلمنامه هم قبول می کند؟

البته که قبول می کند، اما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از هر گونه اتفاق بد احتمالی، ابتدا طرح یا فیلمنامه خود را در بانک فیلمنامه خانه سینما یا سیستم ثبت اثر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت کنید، سپس آن را برای ما بفرستید.

آیا خدماتی که یاس فیلم ارائه می کند، از نظر هزینه سطح قابل قبولی دارد؟

ما مدعی هستیم که خدمات و محصولات یاس فیلم، اگر ارزان تر از دیگران نباشد، حتما گران تر نیست.

چگونه می توان در پروژه های یاس فیلم سرمایه گذاری یا مشارکت کنیم؟

ضمن تشکر از طرح این سوال، با توجه به تنوع و فراوانی متغیرهای پاسخ به این پرسش پیشنهاد می کنیم از راحت ترین راه که تماس با مسئولین مربوطه در یاس فیلم است، کمک بگیرید.

فهرست