اخبار یاس فیلم

2022-05-09
غرفه یاس فیلم در بازار اجتماعی «باسلام» افتتاح شد. به مرور محصولات بیشتر و بهتری در این غرفه تقدیم می‌شود. علاقمندان به استفاده از محصولات غرفه یاس فیلم با این لینک وارد شوند و برای ورود می توانند کد معرف 09125436306 را اعلام نمایند.

آغاز به کار دفتر جدید یاس فیلم

2022-05-06
دفتر جدید یاس فیلم به زودی آغاز به کار می کند. یاس فیلم که به دلایلی مجبور به تغییر محل گردیده بود، با توجه به شرایط جدیدی که در حال رویداد است، به زودی در نشانی جدید فعالیت های خود را ادامه می دهد. بلافاصله پس از تعیین محل و استقرار یاس فیلم در موفعیت...

جان سمیرا در انتظار پروانه ساخت

2022-05-06
درخواست رسمی صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «جان سمیرا» به کارگردانی محمدرضا جنت خواه و تهیه کنندگی مهدی عظیمی میرآبادی در ماه های پایانی سال گذشته به اداره کل نظارت تولید اعلام گردیده است. فیلمنامه «جان سمیرا» نوشته مهدی عظیمی میرآبادی است که بر اساس فیلمنامه ای با عنوان «انتخاب» نوشته مهیار امید تجدید نگارش...

اعلام آمادگی نداجا برای پشتیبانی از اگلانتاین

2022-05-06
فرماندهی نیروی دریایی راهبردی جمهوری اسلامی آمادگی خود را برای حمایت و پشتیبانی لجستیکی از تولید فیلم سینمایی «اگلانتاین» اعلام نمود. فیلم سینمایی «اگلانتاین» که فیلمنامه آن را سید ناصر هاشمی و سیروس رنجبر نوشته اند، توسط علی غفاری کارگردانی می شود. فیلم سینمایی «اگلانتاین» به موضوع دزدان دریایی سومالیایی می پردازد که یکی از...

زایان در مرکز گسترش سینمای تجربی

2022-05-06
فیلم سینمایی انیمیشن «زایان» که بابک کرباسی فیلمنامه آن را نوشته و کارگردانی آن را نیز بر عهده دارد، در میانه راه تولید است. تهیه کننده فیلم سینمایی «زایان» برای تأمین هزینه های بخش های باقیمانده، مشارکت در ساخت آن را به مرکز گسترش سینمای انیمیشن، مستند، و تجربی پیشنهاد داده است. شورای ویژه انیمیشن...

فیلمنامه اگلانتاین در بنیاد سینمایی فارابی بررسی می شود

2022-05-06
تهیه کننده فیلم سینمایی «اگلانتاین» برای جلب مشارکت بنیاد سینمایی فارابی در ساخت و نمایش آن، فیلمنامه را به شورای بررسی فیلمنامه بنیاد ارائه داده است. مهدی عظیمی میرآبادی پس از مذاکره با دکتر مهدی جوادی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی اظهار امیدواری کرد که با توجه به استقبال دکتر جواد از این پیشنهاد، به احتمال...

آخرین پروژه های در دست اقدام…

چرا یاس فیلم؟
done
حرفه ای
یاس فیلم با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه فیلم و سینمای حرفه ای، در زمینه های تحقیق و نگارش؛ فیلمنامه نویسی؛ تولید فیلم سینمایی، سریال، تله فیلم، کوتاه، و مستند؛ مدیریت فرهنگی، سینمایی، و تلویزیونی؛ پخش و نمایش؛ برگزاری جشنواره ها، تدریس در مقاطع تخصصی و عالی؛ روزنامه نگاری و مطبوعات؛ و… آثار خود را مبتنی بر اصول ممتاز فنی، هنری، و حرفه ای تولید و عرضه می کند.
کیفیت بالا
یاس فیلم آثار خود را در سطح کیفی ممتاز و قابل رقابت با بهترین فیلم های سینمایی، تله فیلم ها و سریال های کشور تولید می کند. حضور آثار تولیدی یاس فیلم در جشنواره فیلم فجر، جشنواره فیلم شهر، جشنواره های خارجی فیلم و… این و همچنین پخش چندین و چندباره از شبکه های متعدد سیمای جمهوری اسلامی این ادعا را اثبات می کند.
واکنشگرا
یاس فیلم با توجه به در اختیار داشتن امکان بهره مندی از مجموعه متنوع از هنرمندان و دست اندرکاران عرصه فیلم و سینما، و با عنایت به پشتوانه علم، تجربه، و توان انجام روش های متفاوت حصول به نتیجه مطلوب، هر گونه نقد و انتقادی را در مورد آثار خود با کمال میل پذیرا است و بدون تردید از آن استفاده می کند. این رویکرد به ارتقای هر چه بیشتر اثر در جهت کیفیت ممتاز و مطلوب می انجامد.
پشتیبانی
یاس فیلم ضمن برخورداری از نیروی انسانی فاخر، توانمند، متعهد، و حرفه ای در رویکرد توسعه فعالیت های خود، تقویت باکس های مونتاژ، صدا، و واحد خدمات تجهیزات فنی، راه اندازی مجدد نشریه سینمای خانگی، راه اندازی و بهره برداری از آموزشگاه سینمایی، و…؛ پشتوانه جدی تولید و عرضه آثار فیلم و سینمایی را فراهم می کند.

نمونه فیلم های سینمایی

پوستر سیب و سلما

فیلم سینمایی «سیب و سلما»

فیلم سینمایی «عینک»

فیلم سینمایی شغل شریف

فیلم سینمایی «شغل شریف»

نمونه تله فیلم ها

تله فیلم «مرد زیبا»

فقط دو ساعت

تله فیلم «فقط دو ساعت»

عبور در غبار

تله فیلم «عبور در غبار»

نمونه کارهای مستند

فیلم مستند «جانباخت»

فیلم مستند «بوی باران»

فیلم مستند آموزشی «اسکیت»

مجموعه مستند «چاره ای باید»

خدمات آموزشی

آموزش بازیگری

آموزش فیلمنامه نویسی

خدمات فنی

استودیوی تدوین

استودیوی صدا

خدمات ادبی و نگارشی

فیلمنامه نویسی

تحقیق و پژوهش

سایر خدمات

نشر کتاب و نشریات

همایش ها و جشنواره ها

سوالات متداول

آیا می توانیم به عنوان بازیگر در تولیدات یاس فیلم حضور پیدا کنیم؟

البته که می توانید. هر پروژه نیازمند تعدادی بازیگر است که همکاران گروه کارگردانی را مجبور می کند از میان بازیگران حرفه ای و آماتور و علاقمند افراد مورد نظر خود را پیدا کنند. برای این کار ارتباط مداوم با یاس فیلم و استفاده از دوره های آموزش بازیگری یاس فیلم را پیشنهاد می کنیم.

چگونه می توانیم در پروژه های یاس فیلم شرکت کنیم؟

با توجه به تنوع فعالیت های یاس فیلم، پیشنهاد می کنیم با برقراری تماس با مسئولین شرکت، پیشنهاد خود را مطرح کنید و در باره آن مذاکره نمایید.

آیا خدماتی که یاس فیلم ارائه می کند، از نظر هزینه سطح قابل قبولی دارد؟

ما مدعی هستیم که خدمات و محصولات یاس فیلم، اگر ارزان تر از دیگران نباشد، حتما گران تر نیست.

آیا یاس فیلم، طرح یا فیلمنامه هم قبول می کند؟

البته که قبول می کند، اما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از هر گونه اتفاق بد احتمالی، ابتدا طرح یا فیلمنامه خود را در بانک فیلمنامه خانه سینما یا سیستم ثبت اثر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت کنید، سپس آن را برای ما بفرستید.

چگونه می توان در پروژه های یاس فیلم سرمایه گذاری یا مشارکت کنیم؟

ضمن تشکر از طرح این سوال، با توجه به تنوع و فراوانی متغیرهای پاسخ به این پرسش پیشنهاد می کنیم از راحت ترین راه که تماس با مسئولین مربوطه در یاس فیلم است، کمک بگیرید.

آیا کیفیت آثار مورد توافق تضمین می شود؟

بله، یاس فیلم کیفیت مورد توافق آثار سفارش شده را مبتنی بر اصول و قواعد عرفی فنی، هنری، و حرفه ای تضمین می کند.

فهرست